Kronika ze dne 13. a 14. 8. 2013

Autor

Datum: 13. a 14. 8.

Ráno po budíčku byla higiena. Po ní byla snídaně a po snídani byl nástup a po nástupu byl puťák. Naše skupinka začínala kus od tábora, kam nás Martin dovezl.
Vedoucí nás nasměrovali a šlo se nejprve prudce do kopce, pak zas z kopce a tak všelijak. Na rovné cestě jsme si dali svačinu, ke které bylo jablko a šli jsme dál. Šli jsme a šli, párkrát zabloudili, pár nepříjemných nehod se nám přihodilo, ale také jedna příjemná a ta byla konec cesty. Věci už tam čekaly na majitele, kteří si je rozebrali a šli stavět stan, což šlo celkem obstojně. Uvařili jsme večeři, ke které byly párky.
Chutnaly nám, tak jsme je všecky snědli. Dali jsme si i čaj a šli jsme se nacpat do stanu, což bylo obtížné. Chvíli jsme se tam cpali a mačkali, ale nakonec jsme se tam nějak narvali a dokonce i usnuli.
Ráno jsme vstali. Poté jsme šli balit spacáky a po balení spacáků jsme šli vařit čaj, který byl dobrý. Po vaření čaje jsme šli snídat a po snídani jsme šli bourat stan a potom jsme samozřejmě šli uklízet místo, kde jsme spali.
A poté jsme vykročili na cestu zpátky. Měli jsme dojít do Veverské bítýšky. Jak jsme došli do Veverské bítýšky. poté, jak jsme došli, tak jsme šli do restaurace na zmrzlinový pohár.
Po poháru jsme šli do tábora. Potom byla večeře, táborák, večerka a šlo se spát

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.