Chybová zpráva

 • Deprecated function: Optional parameter $decorators_applied declared before required parameter $app is implicitly treated as a required parameter ve funkci include_once() (řádek: 3562 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/includes/bootstrap.inc).
 • Deprecated function: Optional parameter $relations declared before required parameter $app is implicitly treated as a required parameter ve funkci include_once() (řádek: 3562 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/includes/bootstrap.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaFormNone::$id is deprecated ve funkci BotchaFormNone->__construct() (řádek: 214 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 95 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$form_id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 96 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).

Kronika ze dne 14. 7. 2002

Autor

Datum: 14. 7.

V7.30 hodin byl budíček. V 8. 00. hod byla snídaně. Po snídani byl nástup, na kterém jsme se dozvěděli co se bude dít. Po nástupu bylo čtení knihy Mluvící balík, podle které je letošní tábor. Po čtení byla svačina a po ní jsme vymýšleli názvy družinek a pokřiky. Já jsem v družince, která se jmenuje dračice a náš pokřik zní:

My jsme hrozné dračice, jdem do každé pranice.

My každého přeperem a potom ho sežerem.

Potom asi ve 12. 00. hodin jsme se učili táborovku. Potom byl oběd a po něm neklidy. Já jsem byla na hudebnu a učili jsme se tam několik nových písniček. po neklidech byla svačina a po ní následovala etapovka. Hledali jsme zprávu, v které stálo, kde je balík. Zpráva byla na několik částí a byla na koncích pěti cest: žabí stezky, Na bludné pasece, v liánovém lese, za hadí branou a na konci pavoučí cesty. Nakonec jsme zprávu rozluštili a balík našli. Potom jsme měli volno, takže jsme si četli Hochy od bobří řeky a dělali si desky na knížku. Potom byla večeře a po nínástup. Po nástupu byl táborák. Zzpívali jsme si známé písničky a osvětlili si nějaké termíny. Potom jsme už šli spát.

Přidat komentář

Filtered HTML

 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

 • Nejsou povoleny HTML značky.
 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.