Chybová zpráva

 • Deprecated function: Optional parameter $decorators_applied declared before required parameter $app is implicitly treated as a required parameter ve funkci include_once() (řádek: 3557 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/includes/bootstrap.inc).
 • Deprecated function: Optional parameter $relations declared before required parameter $app is implicitly treated as a required parameter ve funkci include_once() (řádek: 3557 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/includes/bootstrap.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaFormNone::$id is deprecated ve funkci BotchaFormNone->__construct() (řádek: 214 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 95 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$form_id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 96 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).

Kronika ze dne 16. 7. 2003

Autor

Datum: 16. 7.

Ráno moje družinka vstávala o půl hodiny dřív, protože jsme měli službu. Po nástupu bylo čtení táborové knihy. Pak následovala etapovka s názvem Získávání věcí z vraku lodi. Tato etapovka se odehrávala ve vodě. Jely jsme na raftu, který nám chtěla převrátit chobotnice, naštěstí se jí to nepodařilo, protože jsme pádlovaly (pomáhali nám i vedoucíčky), tak nás aspoň pošplíchala. Když jsme dorazily raftem až k lanu, tak každá z nás z něj vylezla a šla po laně (vodou) do potápějící se lodi, z které přinesla skleněnou láhev a jednu z osmi věcí, na kterých jsme se zhodli předešlého dne. Po obědě a neklidech byla druhá etapovka s názvem Zabydlování ostrova. Tato etapovka byla rozdělena na pět stanovišť:

na prvním se pekly placky, na druhém se dělala keramika (misky, hrnky), na třetím jsme si zdobili lahve, které jsme vynesli z potápějícího se vraku lodě, na čtvrtém jsme seli řeřichu a ryli kopali, a hrabali políčko, na pátém jsme měli hledat správnou studánku s vodou, toto stanoviště bylo v lese, bylo tam rozcestí s pěti provázky, takže každá jsme šly okolo jednoho. Anetka měla octovou studánku, Katka měla chlorovou studánku, Janička měla studánku v které bylo kafe, Ráchel tam měla jar a já jsem měla pitnou vodu. Pak jsme ji museli hrnečkem přenosit do nádoby na rozcestí. Po večeři byl nástup a večerka.

 

Přidat komentář

Filtered HTML

 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

 • Nejsou povoleny HTML značky.
 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.