Chybová zpráva

  • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaFormNone::$id is deprecated ve funkci BotchaFormNone->__construct() (řádek: 214 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
  • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 95 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
  • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$form_id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 96 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).

Kronika ze dne 17. 7. 2002

Autor

Datum: 17. 7.

ráno byl jako obvykle budíček naší drahé Móni. Dosti otráveně jsme se vybalili z teplého spacáku. Po snídani na níž byla vaječná pomazánka, jsme vyráběli maketu HH. Po zdárném vyrobení maket se konala etapová hra. Měli jsme za úkol získat čarotelecí rosol a unikat přitom baziliškům. Po nalezení čarotelecího rosolu jsme ho museli uvařit na lihovém vařiči. Po obědě se konaly již tradiční neklidy, po nihš následovala beseda o vodících psech. Po svačině, kterou představovaly pouhé vlnky se konala druhá etapová hra, protože tu první etapovku jsme díky deštivému počasí nestihli. Měli jsme za úkol, dojít k již zmiňovanému HH dát mu čarotelecí rosol a převzít od něho plánek baziliščího hradu. Po večerce jsme šli spát a asi o desíti šla naše družina na noční hru. Celá noční hra nebyla zas až tak tajemná až na jakési auto, které tam na nás z čista jasna vystartovalo. takový úlek jsem ještě nikdy nezažila. Ozval se zvuk, připomínající při nejmenším konec světa a radek Pavlíček ještě zařval: "pozooor!!!" a mě v prvních chvílích přišlo, že už s tím počítal a tudíš tento zvuk, který jak se později ukázalo bylo auto zkrátka jsem byla v domění, že ten zvuk pouštějí z nějaké kazety. Potom se celá naše družinka sesypala na jednu hromadu, jako v tramvaji, když to cukne. Monika kadlicová hodila Niku Hanáčkovou do keřů. Při celé procedůře jsme všichni samozřejmě nezapomněly strašně řvát. Já jsem při tom ještě musela držet maketu hH. Před branou baziliščího hradu jsme museli zachraňovat nějaké nenasytné cosi což představovala vlaďka Chalupová. Strašně to řvalo, škemralo to po nás piškoty a čaj. Piškoty i čaj tam byli připravené a tak jsme tam to nenasytné stvoření krmily. vyžadovalo to po nás, že chce od každého zvlášť piškot a čaj. atak jsem se naštvala a vrazila jsem tomu ten piškot do pusy a když se nikdo nedíval, jeden jsem si vzala na uklidnění, protože jsem měla šok z toho auta. Pak jsme museli zachraňovat Sluníčko, které hrálo nějakou princeznu a my jsme ji museli oblékat. Potom jsme museli vysvobodit z nějakých provazů pavla Lasáka, který byl nějaké hodné Mythologické stvoření. a Jirka fenz byl nějaký výrobce šperků, kterému jsme hledali šperkovnici a za odměnu jsme si mohli vzít nějaký šperk. v baziliščím hradě jsme pomocí makety HH zahnali zlé strážce a zmocnili se recepisu jak zahnat bazilišky.

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.