Chybová zpráva

  • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaFormNone::$id is deprecated ve funkci BotchaFormNone->__construct() (řádek: 214 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
  • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 95 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
  • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$form_id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 96 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).

Kronika ze dne 19. 7. 2003

Autor

Datum: 19. 7.

Ráno nás vzbudil nejprve Fensík tím, že přišel do chatky a zahvízdal. Pak ještě přišel příliv. Andrejku nejvíc polili. pak byla tradičně rozcvička, pak snídaně, po ní dení nástup, kde nám řekli, že je sportovní den. Dopoledne se měly plnit disciplíny, odpoledne nějaký jiný program... Ale jelikoš byl pařák nakonec jsme se na celé dopoledne šli koupat ke splavu. Pak byl oběd, po obědě neklidy, pak svačina a teprve potom byli disciplíny. Nejprve ale ještě byl nástup pro zahájení olimpijských her, zapálil se olimpijský oheň a vztyčila se olimpijská vlajka, a nakonec jsme museli složit slib rozhodčích a sportovců. A to tak, že Radek říkal slib a my jsme po něm opakovali. Nejprve my sportovci, a potom rozhodčí (vedoucí). Pak bylo šestnáct disciplín, na které jsme měli hodinu a půl. V 6 byla večeře (šopský salát), a potom asi půl hodinky volno, pak byl nástup, večerka, šlo se spát. Jenže na večerce nám řekli, že bude stezka odvahy. Měli jsme jít po cestě s holí, přebrodit potůček a jít kolem lana dokola tam a zpátky. Vedoucí nás strašili tím, že si šeptali, smrkali tam, blikali baterkou a procházeli kolem nás. Mě někdo dokonce, když jsem šla spátky chytil za ramena a tlačil na druhou stranu. Hrozně jsem se vyděsila. O půlnoci se konečně všichni vystřídali. O půlnoci jsem taky konečně usnula. Pak se spalo až do neděle do osmi ráno.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.