Chybová zpráva

 • Deprecated function: Optional parameter $decorators_applied declared before required parameter $app is implicitly treated as a required parameter ve funkci include_once() (řádek: 3562 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/includes/bootstrap.inc).
 • Deprecated function: Optional parameter $relations declared before required parameter $app is implicitly treated as a required parameter ve funkci include_once() (řádek: 3562 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/includes/bootstrap.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaFormNone::$id is deprecated ve funkci BotchaFormNone->__construct() (řádek: 214 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 95 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$form_id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 96 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).

Kronika ze dne 23. a 24. 7. 2003

Autor

Datum: 23. a 24. 7.

Den I.
Ráno nás probudil příliv. Pak následovala ranní higiena, snídaně a balení. Když jsme konečně byly zbaleny, tak nás autem odvezli k hradu Veveří odkud začínala naše trasa (měli jsme ji napsanou). Ale než jsme vyrazily sami, tak nás ještě vedoucí převedli přez potok. Ze začátku ta trasa byla nezáviděníhodná, protože tam byly samé větve, také tam byl přez cestu spadlý strom, přez který nám vedoucí pomohli. Pak už ta cesta byla v pohodě. Akorát jsme nemohly najít jedno rozcestí, ale to se nakonec nějak našlo. Jinak další úsek cesty jsme šli lesem nebo loukou. Občas nás také naváděl zvoneček. Po nějaké době přišel zase těžší úsek cesty. V popisu stálo, že bude tento úsek cesty stejný jako náš název družinky (jmenujeme se vlny). A popis měl pravdu kopec, který následoval byl dost prudký, myslely jsme, že snad nebude mít konce, ale zvládly jsme to. Na místo, k přenocování jsme dorazily o půl druhé (tedy asi o tři hodiny dřív, než se předpokládalo). Bylo to nedaleko Rýšovi studánky, jenže z té tekla voda jen malým proudem a také tam bylo spoustu vos. Takže jsme vyrazily pro vodu k Helenčině studánce, která byla 2 kilometry vzdálená. Cestou se od nás odpojil Vojta Polášek, který šel s námi, protože musel odjet a s velkými kluky by to nestihl. Pak nám přivezli věci a my jsme začaly stavět stan, jenže nám tam nešlo dát tropiko (měly jsme ho narubi), protože se blížil déšť tak nám s tím pomohli vedoucíčka. Kolíky ty jsme zatloukaly kamenem nebo klackem. Hned jak jsme dostavěly stan, tak začalo pršet, takže jsme si nemohly uvařit na liháči večeři (polívku). Tak jsme si daly koláče, potom za námi do stanu přišlo Sluníčko a povídaly jsme si. mezitím přijel Radek a vedoucí se rozhodovali, jestli by nás neměli odvézt do tábora, (protože byla bouřka). Nakonec jsme zůstaly spát ve stanu. Usnuly jsme asi v půl desáté.

Den II.
Ráno jsme se vzbudily asi v půl sedmé, ale vztávaly jsme o půl deváté. Pak jsme chtěly jít probudit vedoucí do stanu. Jenže oni spali pod širákem dokonce jsme si pro ně vymislely básničku, ale bohužel už byli vzhůru. Pak jsme vařily čaj, na který nám vedoucí dali vodu, čaj a suché sirky. Po snídani jsme zbalily stan a dozvěděli jsme se, že si věci poneseme sami. Nakonec jsme došly na nějakou asfaltku, na které jsme musely čekat, než přejedou kola, nakonec nám vedoucí vzali většinu věcí, pak jsme dorazily k závoře, odkud jsme šly s vedoucími do přístavu. Večer po nástupu jsme já a Katka měly hlídku.

Přidat komentář

Filtered HTML

 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

 • Nejsou povoleny HTML značky.
 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.