Chybová zpráva

 • Deprecated function: Optional parameter $decorators_applied declared before required parameter $app is implicitly treated as a required parameter ve funkci include_once() (řádek: 3557 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/includes/bootstrap.inc).
 • Deprecated function: Optional parameter $relations declared before required parameter $app is implicitly treated as a required parameter ve funkci include_once() (řádek: 3557 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/includes/bootstrap.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaFormNone::$id is deprecated ve funkci BotchaFormNone->__construct() (řádek: 214 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 95 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$form_id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 96 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).

Kronika ze dne 23. 7. 2004

Autor

Datum: 23. 7.

Ráno, i když dnes byla ptačka, jsme vstávali normálně, tedy o půl osmé. Moje družinka - velké holky - jela do Brna, do Brna jel s námi také Dustyn, kluci a střední holky.

Krátce po deváté jsme nasedli do auta a Martin nás odvezl do Veverské Bitýšky. Okolo půl desáté nám jel autobus do Brna. Na ptačku jsem šla s Dustynem, pro kterého je ptačka v Rakousku moc snadná, protože trochu něco vidí. No, a "anděla strážného" nám dělal Radan.

Pak jsme dojeli tramvají na Českou, kde mi Radan řekl co mám za úkoly, měla jsem: Dojít na vlakové nádraží a zjistit vlak do Českého Těšína (v sobotu od 11 hodin až do šesti večer). Potom jsem měla koupit vložky do bot desítky, tuhy do pentylky (tvrdé 0 pětky), a na konec jít do kadeřnictví (Střihoruký Edvard je to nějaké nejlepší kadeřnictví v Brně) a zjistit kolik by stálo, kdybych si nechala ostříhat vlasy a dát je na paruku (tento úkol jsem měla od Marušky). Dustyn měl za úkol si vyměnit eura za koruny, a pak měl zjistit, kolik by stála jízdenka z Brna do Templina. No, a pak si chtěl koupit autíčko. Takže když nám Radan řekl, znění mých úkolů a místo a čas, kde se sejdem, tak jsme vyrazili, nejprve jsme šli na nádraží, kde mi vytiskli vlaky do Českého Těšína, ovšem s Dustynovým úkolem to bylo trochu těžší. Nejprve jsme se chtěli zeptat na normálních informacích, kde nás poslali k mezinárodní kase, kde Templin vůbec v počítači nenašli.

Pak si Dustyn vyměnil peníze. A šli jsme schánět nějakou hračkárnu. Nejprve jsme byli někde, kde to nebylo nic moc. Pak jsem koupila tuhy do pentylky, no, a to jsme vlastně byli v obchoďáku a já jsem nevěděla jak se řekne německy výtah tak jsme potom nějak k tomu výtahu došli. Potom jsme ještě byli v kadeřnictví, kde mi řekli že paruky nevedou, nakonec jsme s Dustynem sehnali i to auto (Policii Anglia). Pak jsme se setkali s Radanem a jeli na přístaviště.

V restauraci si dali oběd, a pak parníkem do Bitýšky. V Bitýšce Radek bral některá děcka do tábora, takže s ním jel i Dustyn a já s Radanem jsme šli pěšky a stavili jsme se u splavu. Po večeři byl nástup a měla jsem hlídku. Nakonec následoval spánek.

Přidat komentář

Filtered HTML

 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

 • Nejsou povoleny HTML značky.
 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.