Chybová zpráva

 • Deprecated function: Optional parameter $decorators_applied declared before required parameter $app is implicitly treated as a required parameter ve funkci include_once() (řádek: 3562 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/includes/bootstrap.inc).
 • Deprecated function: Optional parameter $relations declared before required parameter $app is implicitly treated as a required parameter ve funkci include_once() (řádek: 3562 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/includes/bootstrap.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaFormNone::$id is deprecated ve funkci BotchaFormNone->__construct() (řádek: 214 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 95 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$form_id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 96 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).

Kronika ze dne 26. 7 2004

Autor

Datum: 26. 7

Ráno nás opět probudila sova, následovala ranní hygiena, snídaně, nástup a čtení kapitoly Nikolas Flamel. Po čtení byl družinkový program (příprava na puťák) moje družinka stavěla stan a zapalovala liháče, ale bohužel jsme nebyly kompletní: chyběla nám Petra (protože byla v nemocnici s očima).

Po obědě byly neklidy, chtěla jsem jít na zdravovědu, jenže Lenka s Peťou přijely okolo čtvrt na dvou, takže jsme začaly až když se Lenka naobědvala, měly jsme ji asi jen pět minut, když Radan odpískal svačinu. Lenka nám jen ukázala stabilizovanou polohu a popsala umělé dýchání. Po svačině byla beseda s Petrem Karáskem, na téma létání na košťatech. Řekl nám něco o historii, typech košťat (jako rozdělení podle rychlosti a vybavení). Nakonec nám nechal kolovat různé typy košťat. Po besedě bylo čtení (kapitoly Norský ostrohřbetý drak Norbert). Pak následovala etapovka s názvem Norský ostrohřbetý drak Norbert. Šli jsme po kolejích v pořadí: Leskolusk, Zmuchlofrk, mezi tím byla večeře a poní šly další dvě koleje nejprv Mlokovak a pak konečně jsme šli my (Prachošňup). Došli jsme do hagridovy hájenky (do skladu), kde nám dal do nosítek dračí mládě Norberta a my jsme ho měli dát Charlieho přátelům. Hagrid nás odvedl na cestu, po které jsme šli, až do chvíle než jsme uslišeli zvoneček, kteří měli Charlieho přátelé. Jo ještě než jsme jim předali dráčka tak jsme si museli z hlavy sundat šátky neviditelnosti. Předali jsme dráčka Charlieho přátelům a rozloučili jsme se s nimi a šli zpátky do školy. Jenže na cestě zpět nás potkala paní Norrisová s 'Filchem a odvedla nás k profesorce MC Gonagallové, která nám dala školní trest na středu. Po etapovce byl nástup a večerka.

Přidat komentář

Filtered HTML

 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

 • Nejsou povoleny HTML značky.
 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.