Chybová zpráva

 • Deprecated function: Optional parameter $decorators_applied declared before required parameter $app is implicitly treated as a required parameter ve funkci include_once() (řádek: 3562 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/includes/bootstrap.inc).
 • Deprecated function: Optional parameter $relations declared before required parameter $app is implicitly treated as a required parameter ve funkci include_once() (řádek: 3562 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/includes/bootstrap.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaFormNone::$id is deprecated ve funkci BotchaFormNone->__construct() (řádek: 214 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 95 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$form_id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 96 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).

Kronika ze dne 27. 7. 2006

Autor

Datum: 27. 7.

Ráno byl budíček a po snídani velmi krátké čtení, protože přijeli pánové ze Spektry aby nám předvedli Easylink, což je mnohem vylepšená Aria.

Než ta beseda začala, tak nám vlaďka a Zdenda řekli výsledky řetězové reakce po hlenu staré indiánky. Vyhráli ji všichni, takže se cena v podobě lázeňského oplatku musela rozdělit mezi celým táborem, takže si každý ulomil co si zaslouží. Ale zpátky k besedě. Ta klávesnice od Easylinku se dá připojit k mluvicímu mobilu, což znamená, že se ovládá mnohem snáze. Po besedě byl oběd a polední klid, protože se jelo do Tišnova na koupaliště. Když jsme se vrátili, jeden z hrací družinky obdržel dopis, ve kterém byl určen čas, kdy se máme dostavit k záchodkům - respektive na noční hru. Naše skupinka měla nastoupit o půlnoci. Po přečtení dopisu byla večeře a nástup. Připravili jsme se na noční hru. Vyšli jsme z branky u záchodků, kde se nás ujal indián, který nám řekl, že se máme držet provázku a Kornelova rozmluva nám napoví, co máme dělat dál. Dorazili jsme ke Kornelově bandě. bavili se o tom, že plánek je v jejich brašně. Martina zajali, ale utekl jim. Našli jsme ho a vydali se zpět. Jenže Martinovi ten plánek zase vzali. Pomohl jsem mu. Nakonec jsme dorazili na konec provázku, kde nás čekal indián a dovedl nás k brance. Na cestě k chatkám jsme potkali Radka. Jen nám řekl, že máme jít spát. Tak jsme šli.

Přidat komentář

Filtered HTML

 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

 • Nejsou povoleny HTML značky.
 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.