Chybová zpráva

 • Deprecated function: Optional parameter $decorators_applied declared before required parameter $app is implicitly treated as a required parameter ve funkci include_once() (řádek: 3562 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/includes/bootstrap.inc).
 • Deprecated function: Optional parameter $relations declared before required parameter $app is implicitly treated as a required parameter ve funkci include_once() (řádek: 3562 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/includes/bootstrap.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaFormNone::$id is deprecated ve funkci BotchaFormNone->__construct() (řádek: 214 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 95 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$form_id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 96 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).

Kronika ze dne 06. 08. 2013

Autor

Datum: 06. 08.

Po ranním nástupu jsem držel bobříka mlčení. Psal jsem kroniku. Ostatní psali dopis. Pak byla svačina a čtení.

Po odpolední svačině jsme byli na stanovištích, kde jsme splnili úkoly. Každá skupinka si posílala mezi nohama míč. Když už za členem skupinky nebyl další, běžel dopředu. Byli jsme druzí. Potom jsme házeli po krávě míčky. Měli jsme tři pokusy. Na tom stejném stanovišti jsme stavěli pagody. Všichni se prostřídali. Pak jsme šli do chrámu, byla to jídelna, a tam jsme si lehli. Hrála tam nějaká meditační hudba. Ondra tam usnul. Zapomněl jsem napsat, že ještě předtím jsme dělali před jídelnou placky. Pak jsme šli ke štábu. Tam nás masírovali. Terka mě řekla, že už můžu přestat s bobříkem mlčení. To jsem si oddychl! Pak jsme dělali indické tance. Pak byla večeře. Potom jsme měli večerní program, dávali jsme kartony před sebe a chodili jsme po nich. Byli jsme rozděleni do dvou skupinek, červení a zelení. Já jsem byl v červených, kteří o jednu sekundu vyhráli. Pak byla večerka. Šli jsme spát. V noci byla noční hra. Zachraňovali jsme Audu. Nevěděli jsme, jestli jsme ji zachránili. Pak jsme šli spát.

Přidat komentář

Filtered HTML

 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

 • Nejsou povoleny HTML značky.
 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.