Chybová zpráva

  • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaFormNone::$id is deprecated ve funkci BotchaFormNone->__construct() (řádek: 214 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
  • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 95 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
  • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$form_id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 96 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).

Kronika ze dne 09. 08. 2013

Autor

Datum: 09. 08.

Po budíčku byla snídaně. Po snídani jsme vyrazili do Brna na ptačku. Menší děti zůstali v tábořišti a větší děti jeli do Brna. Ptačka byla skoro celodenní. V Brně jsem dostal seznam s úkoly, které jsem měl vyplnit. Šel jsem s Karlem Leskovcem. První úkol byl dojít na Náměstí Svobody, najít obchod Cimrman a koupit dvě plácačky na mouchy. Ty jsme nesehnali. Pak jsme měli najít dům Oběda a koupit si tam něco k snětku. Dále sme měli koupit našemu instruktorovi Honzovi žvýkačky. Udělali jsme to. Koupil jsem si dvoulitrovou Kofolu a Karel si koupil oříškovou čokoládu Milku. Žvýkačky jsme koupili také. Poté jsme měli posvačit na lavičce, což jsme udělali. Potom jsme se vydali hledat infocentrum na ulici Radnická, kde jsme měli zjistit, jaké kapely budou vystupovat na festivalu České hrady na hradě Veveří. Zjistili jsme to. Dalším naším úkolem bylo dostat se na stanici Grohova a nechat tam Terce spravit hodinky. Dojeli jsme tam, ale hodinářství bylo jako napotvoru zavřené. Tak jsme šli tedy zpátky na stanici Českou. Ptali jsme se tam na hodinářství, ale nikdo o tom nevěděl. Nakonec jsme málem skončili v kostele, ale Terka nás zastavila a pochválila nás za snahu. Dál už jsme šli společně. Měli jsme jít do restaurace, ale já jsem chtěl ještě do květinářství. Chtěl jsem si koupit keříček pistácie nebo mandloň. Dojeli jsme na stanici Klusáčkova a zjistili jsme, že v květinářství pistácii ani mandloň nemají. Ale měli tam dva krásné cipřišky, které jsem si koupil. Byly krásně zelené. Potom jsme jeli do restaurace Severka. Dal jsem si tam gorgonzolu a hranolky. Potom jsme jeli parníkem do Veverské Bítýšky. Z Bítýšky jsme jeli do tábora. Večer bylo v jídelně povídání o ptačce, u kterého jsme se všichni náramně pobavili. Následovala večerka a spánek.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.