Chybová zpráva

 • Deprecated function: Optional parameter $decorators_applied declared before required parameter $app is implicitly treated as a required parameter ve funkci include_once() (řádek: 3557 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/includes/bootstrap.inc).
 • Deprecated function: Optional parameter $relations declared before required parameter $app is implicitly treated as a required parameter ve funkci include_once() (řádek: 3557 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/includes/bootstrap.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaFormNone::$id is deprecated ve funkci BotchaFormNone->__construct() (řádek: 214 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 95 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$form_id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 96 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).

Kronika ze dne 15. 8. 2007

Autor

Datum: 15. 8.

Depresivně tesklivý nářek vlků reprezentující budíček odstartoval (překvapivě?) nedepresivní den. Abych se tedy zbytečně neopakoval po x kronikách, dříve již napsaných, rovnou přejdu k dopolední etapovce.

Ta probíhala následovně;

Bylo utvořeno několik stanovišť. Na prvním Libuše odkazovala na svou sestru, kazi (snad to byla ona, možná to byla jiná, to bohužel nevím, která nám výměnou za odchycení a následné přivlečení divokého Fenze, pardon kance dala směs jakýchsi, cituji kouzelných bylin. S jejich a také Tetinou pomocí jsme měli docílit duchovního obřadu. Tento byl názornou ukázkou přípravy na puťák, neboť jsme si mohli vyzkoušet zapálit liháč k ešusu.

Po oběděa enormě krátkém pol. klidu se táborové osazenstvo vydalo na koupaliště do nedalekého tišnova. Vodní hrádky snad ani popisovat nemusím, proto se posuneme o několik hodin později (konkrétně 20:45), kdy se měl zplatit náš dluh v hospodě U Skákavého koníka. Pláštěnka ani holínky mě nedokázali ochránit před pomstychtivostí podroušených hostí. Po deseti minutách "pekelných orgií" dalších deseti minutách úklidu, sprše a povídání se svými spolunocležníky jsem se svým věrným polštářkem u boku usnul.

Dobrou noc vám, které no... vždyť víte:-) napsal

Souskvi();

Přidat komentář

Filtered HTML

 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

 • Nejsou povoleny HTML značky.
 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.