Chybová zpráva

 • Deprecated function: Optional parameter $decorators_applied declared before required parameter $app is implicitly treated as a required parameter ve funkci include_once() (řádek: 3562 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/includes/bootstrap.inc).
 • Deprecated function: Optional parameter $relations declared before required parameter $app is implicitly treated as a required parameter ve funkci include_once() (řádek: 3562 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/includes/bootstrap.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaFormNone::$id is deprecated ve funkci BotchaFormNone->__construct() (řádek: 214 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 95 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$form_id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 96 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).

Kronika ze dne 15. 8. 2008

Autor

Datum: 15. 8.

Po nechtěných raních činnostech byla snídaně a nástup. Čtení se překvapivě neujala Lenka, ale sám Radek Pavlíček. Dopoledne se konal sportovní den. Byl spojený i s něžnostmi. Měli jsme oběhnout šestnáct stanovišť, např.: lanové překážky, běh za zvukem, navlékání korálků, přetahování lanem, chůze s toaleťákem na hlavě, jízda na tamdemu, držení mince v kolíčku, sedy-lehy, dřepy a kliky, apod. Po obědě se nebyl polední klid, ale druhé čtení, protože jsme měli velikou část knížky ještě před sebou. Neklidy trvaly pouze hodinu. Po nich měla následovat etapová hra. Měla spočívat v tom, že jsme se měli pěti míčky trefit do psa Baskervilského a pak zneškodnit Stepetona v Grimpenské bažině. . Ale pršelo a tak se žádná etapovka nekonala. Místo ní bylo dopisování kronik, balení a v mém případě i hodnocení Puťáku. Na závěrečném táboráku se měly opékat buřty, ale déšť nechtěl jen tak odejít a tak se pouze ohřály. POvídání o Ptačce a dořešování táborových věcí, vyhodnocení Pamatováku, Čisťouše, atd, bylo také v jídelně. Protáhlo se to až do deseti hodin, takže následovala už jenom poslední večerka a spánek.

Přidat komentář

Filtered HTML

 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

 • Nejsou povoleny HTML značky.
 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.