Chybová zpráva

  • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaFormNone::$id is deprecated ve funkci BotchaFormNone->__construct() (řádek: 214 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
  • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 95 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
  • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$form_id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 96 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).

Kronika ze dne 20. 7. 2006

Autor

Datum: 20. 7.

Ráno byl budíček a dále jako každé ráno - hygiena, rozcvička, snídaně, nástup, čtení. Po čtení následovala dopolední etapovka, která spočívala v tom, že si každá družinka musela hlídat svůj oheň před jinými družinkami, které se ho snažily uhasit vodou. Když byly všechny ohně zhaslé, braly se kýble s vodou a kalíšky od svíček, které se pak počítaly. Vyhrála družinka s nejvyšším počtem kalíšků. Pak byl oběd a neklidy. Po neklidech byla odpolední svačina a po ní další etapovka. Ta spočívala v tom, že vždy nastoupili dva lidi proti sobě a dostal každý tři míčky a měli za úkol se zasahovat. Johny Hekr a Vlaďka měli sázkové kanceláře. Po etapovce bylo to nejlepší, restaurace, která probíhala jako každý rok, až na živou hudbu a zlatý hřeb. Suprově jsme si zatancovali a pořádně se vyblbli. Zlatý hřeb spočíval v tom, že Vlaďka musela sníst dvakrát tolik, co David a Radek. David s Radkem zvládli každý pět chodů a Vlaďka deset. Ale kdyby nedošly zásoby, určitě by zvládli i víc chodů. Myslím, že hlavně Zdravuška byla ráda, že došly zásoby. Pak byl bohužel nástup, večerka a šlo se spát. Všichni u nás usli rychle.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.