Chybová zpráva

 • Deprecated function: Optional parameter $decorators_applied declared before required parameter $app is implicitly treated as a required parameter ve funkci include_once() (řádek: 3557 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/includes/bootstrap.inc).
 • Deprecated function: Optional parameter $relations declared before required parameter $app is implicitly treated as a required parameter ve funkci include_once() (řádek: 3557 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/includes/bootstrap.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaFormNone::$id is deprecated ve funkci BotchaFormNone->__construct() (řádek: 214 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 95 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$form_id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 96 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).

Kronika ze dne 21. 7 2004

Autor

Datum: 21. 7

Ráno nám Verča udělala rozcvičku a pozdrav slunci, následovala snídaně a po ní nástup na němž jsem do ruky dostala přísně tajný dopis pro Prachošňup, v němž nás Malfoy vyzýval v 23.00 hod. na kouzelnický souboj u záchodků.

Po nástupu byl družinkový program, my jsme dolaďovali pokřik a plánovali na večer strategii, jak se dostat všichni z koleje k záchodkům, aniž by si toho kdokoliv všiml. Pak byla svačina, po níž jsme se dozvěděli o další etapovce s názvem Vyloupení trezoru číslo 713, ovšem než mohl jít Prachošňup na tuto etapovku, měli jsme ještě hodinu a půl času, takže jsme ještě s Mlokovakem hráli na upíry a na malou ubohou kočičku.

Okolo dvanácté jsme šli na etapovku - bylo to bludiště s šesti odbočkami a na konci každé z nich byl v nějaké nádobě klíč, klíče byly schované v různých látkách např v jehličí, vodě, polyesterových kuličkách, hlíně, skořápkách od ořechů a nebo ve škrobu. Na konci lana u stromu viselo pět zamknutých zámků, které se nám po docela dost dlouhé době podařilo odemknout. Pak se k nám spustil trezor, který jsme otevřeli zbývajícím klíčem. V trezoru byla správa o Zrcadle, kterému se můžeme každý večer svěřit. Na zpáteční cestě jsme se nedopatřením rozdělili, takže jsme potkali draka.

Po obědě se šlo k vodě, byla o dost teplejší než včera. S Fenzíkem jsme lezli po šutrech za splavem. Bylo to super!!!

Pak byly neklidy, já jsem byla na tábornických dovednostech. Po večeři jsme se učili s Fenzíkem novou písničku, následoval nástup a večerka.

Ve 23.00 celá naše kolej přišla k záchodkům, kde jsme zjistili, že Malfoy nám nastražil past, a že je tam Filch se svou kočkou paní Norrisovou. Našli jsme provaz, po kterém jsme se dali na útěk, potkali jsme Protivu, který nás neprozradil, ale Filche s jeho kočkou jsme nesetřásli. Nakonec jsme se dostali do zapovězené chodby, kde byl trojhlavý pes - tedy já jsem si všimla jen jedné hlavy. Když už jsme si mysleli, že to bude v pohodě, objevil se náš prefekt Fenzík a poslal nás zpět na kolej s tím, že si to zítra vyřídíme. No, potom jsme všichni šli spát.

Přidat komentář

Filtered HTML

 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

 • Nejsou povoleny HTML značky.
 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.