Chybová zpráva

 • Deprecated function: Optional parameter $decorators_applied declared before required parameter $app is implicitly treated as a required parameter ve funkci include_once() (řádek: 3562 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/includes/bootstrap.inc).
 • Deprecated function: Optional parameter $relations declared before required parameter $app is implicitly treated as a required parameter ve funkci include_once() (řádek: 3562 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/includes/bootstrap.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaFormNone::$id is deprecated ve funkci BotchaFormNone->__construct() (řádek: 214 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 95 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$form_id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 96 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).

Kronika ze dne 21. 7. 2006

Autor

Datum: 21. 7.

Ráno nás vzbudil obvyklý budíček. Po něm následovaly ranní činnosti, které bývají každé ráno - hygiena, snídaně... Po těchto činnostech nás auty rozvezli do Bítýšky, kde jsme nasedli na autobus, kterým jsme jeli do Brna. V Brně jsme nasedli na šalinu a tou jsme jeli na ulici Českou, kde jsme měli rozchod. Měla jsem celkem 5 úkolů:

První úkol byl: Musela jsem Honzovi koupit fidorky, druhý úkol byl, že jsem musela koupit tužkové baterky, ale tento úkol se mi povedl vyřešit zároveň s tím prvním, protože v potravinách, kde jsem kupovala fidorky, měli i tužkové baterky. Další úkol byl takový, že jsem měla zjistit, kdy mají otevřeno v Mahenově knihovně. Tento úkol byl hodně zajímavý. Potom jsem měla zajít do hračkářství, kde jsem se měla zeptat, jestli mají žabičky, které jsem si chtěla koupit. Žabičky jsem sehnala, ale byly moc drahé - stály 373 korun - a v tom hračkářství jsem se měla zrovna zeptat, jakého tam mají největšího medvěda. Potom jsem měla jít do cukrárny a zeptat se, jestli mají gofry, a oni mi odpověděli, že gofry se dělají až na podzim, a pak jsem se měla ještě zeptat, kolik tam mají druhů zmrzliny. Potom jsme hledali restauraci Severka, kde jsme se najedli, potom jsme jeli parníkem zpátky do Bítýšky a nakonec nás rozvezli auty zpět do tábora, kde byla večeře, po ní nástup a večerka a šlo se spát.

Přidat komentář

Filtered HTML

 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

 • Nejsou povoleny HTML značky.
 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.