Chybová zpráva

 • Deprecated function: Optional parameter $decorators_applied declared before required parameter $app is implicitly treated as a required parameter ve funkci include_once() (řádek: 3562 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/includes/bootstrap.inc).
 • Deprecated function: Optional parameter $relations declared before required parameter $app is implicitly treated as a required parameter ve funkci include_once() (řádek: 3562 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/includes/bootstrap.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaFormNone::$id is deprecated ve funkci BotchaFormNone->__construct() (řádek: 214 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 95 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).
 • Deprecated function: Creation of dynamic property BotchaForm::$form_id is deprecated ve funkci BotchaForm->__construct() (řádek: 96 v souboru /data/web/virtuals/133999/virtual/www/sites/all/modules/botcha/controller/form/botcha.form.controller.inc).

Kronika ze dne 27. a 28. 7 2004

Autor

Datum: 27. a 28. 7

Úterý 27. 7. 2004

Ráno při nástupu nám řekli, že je puťák. Naše družinka dostala popis cesty nahraný na diktafonu. Martin nás odvezl k hradu Veveří a dál jsme šli sami. Šli jsme chvílemi lesem a po tom jsme vystoupili na silnici, kde byla autobusová zastávka. Tam jsme si dali svačinu a pak jsme šli dál. Byl to docela dlouhý úsek. Už jsme si mysleli, že jdeme špatně, ale pak jsme narazili na předem připravený provázek. Následoval asi kilometr dlouhý kopec, kde jsme si málem zakopli. Tam byl zase provázek.

Šli jsme dál. Museli jsme jít a narazit na strom přepadlý přes cestu. Když jsme tam šli, málem jsme spadli do bahna. Přelezli jsme ten strom. Následoval strašlivý úsek, protože tam byl potok. Před potokem byl sráz dolů a po potoku byl sráz nahoru. Dobří lidé nám pomohli to přejít. Na lavičce jsme si dali svačinu a potom jsme šli jen kousek. Postavili jsme stan a vařili jsme polévku. Začalo foukat takže jsme šli do stanu.

Středa 28. 7. 2004

Ráno jsme se nasnídali, sbalili jsme stan a pak k nám přišli vedoucí a šli jsme na autobus. Dojeli jsme do Bitýšky a pak jsme šli do restaurace. Dal jsem si hranolky s kečupem. Došli jsme do tábora, ohřáli jsme si párky a pak bylo volno. Po tom byla večeře a po ní zpívání. Po zpívání nástup a večerka, spánek.

Přidat komentář

Filtered HTML

 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

 • Nejsou povoleny HTML značky.
 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.