Kronika ze dne 27 a 28. 7. 2004

Autor

Datum: 27 a 28. 7.

Úterý 27. 7. 2004

Ráno nás v půl osmé vzbudila sova. Pak jsme se oblékly. Potom byla hygiena. Po hygieně bgyla snídaně a po snídani nástup ,kde nám oznámili, že bude odjezd na puťák. Pak některé družinky co ještě neměli nachystané věci, si šli sbalit.

Pak nás odvezl Martin do Hradčan. Pak jsme tam ještě chvilku čekali, a pak nás zavedli na start. Potom nám dali popis. Naše družinka ho měla na papíře. Potom jsme šli. Po trochu delší době jsme se naobědvali. Pak jsme šli dál. Po delší době jsme se nasvačili a pak jsme šli po asfaltové cestě a když skončila asfaltová cesta, tak jsme přišli na místo, kde jsme měli tábořit.

Pak jsme si začali stavět stan, což se mi moc nelíbilo, protože se nám ty tyčky nepovedly dát do kříže, stavěli jsme to asi hodinu. Pak jsme vytáhli liháče a začali vařit polévku. Po jídle jsme šli spát, ale Ráchel se nemohla vejít do stanu, ale pak přišli vedoucí a pomohli nám se naskládat do stanu.

Středa 28. 7. 2004

Ráno jsme se probudili a šli jsme si balit karimatky a spacáky. Pak jsme si udělali snídani a šli jsme zbořit stan. Když jsme zbořili stan, tak jsme šli do tábora.

Po cestě jsme se nasvačili a šli jsme dál, až nás někdo chytil - byli to vedoucí. Pak jsme šli i s vedoucíma dál. Dorazili jsme do restaurace a dali jsme si kofolu a polívku. Potom jsme šli do tábora a zpívali jsme si.

Pak jsme došli do tábora a byla večeře, po večeři čtení, po čtení bylo zpívání u skladu. Pak byl nástup, večerka, spaní.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.